تهران، میدان فاطمی، هشت بهشت، پلاک 25، واحد 8
شنبه- چهارشنبه 09:00-16:00
09123223324

قفل دربهای معمولی

دستگیره دیجیتال وی لاک > قفل دربهای معمولی
قفل دربهای معمولی
we-ls818

قفل دربهای معمولی
انتخاب بهترین نوع قفل درب‌های معمولی تاثیر زیادی در آسایش و امنیت شما هنگام استفاده از قفل دارد. زیرا امنیت فضای داخلی ساختمان شما را فراهم می‌کند. همچنین انتخاب قفل متناسب با درب بسیار حایز اهمیت می باشد.  قفل هایی مخصوص سرویس بهداشتی با درب های آلومینیومی متفاوت است. پس بسته به نوع درب، قفل مناسب را از فروشگاه وی لاک تهیه نمایید. یکی از مهم ترین کاربرد این قفل ها، استفاده به عنوان قفل درب اتاق خواب، قفل درب لابی و ….می باشد. قیمت قفل درب چوبی با دستگیره متناسب با آن از مهم ترین فاکتورهایی که در هنگام خرید باید به آن توجه نمایید.

قفل مکانیکی از قدیمی ترین مدل های قفل درب چوبی به شمار می رود و هنوز هم طرفداران بسیاری دارد. با گذر زمان این قفل ها شکل جدیدتری به خود گرفتند اما ساختار آن ها بر اساس همان اصول اولیه قفل مکانیکی کار می کند. از جدید ترین و با کیفیت ترین مدل ها قفل درب چوبی می توان به قفل دیجیتال اشاره کرد.

یکی از لوکس ترین و امن ترین مدل های قفل درب اتاق و درب چوبی، قفل دیجیتال و هوشمند است. این مدل از قفل را میتوان هم بر روی درب ورودی و هم درب داخلی ساختمان نصب نمایید. مهم ترین ویژگی این قفل ها امنیت و ظاهر شیک آن ها می باشد. همچنین در این قفل ها با اتصال به تلفن همراه امکان دسترسی به قفل، کنترل تردد ها و گزارش گیری از رفت آمد ها امکان پذیر می باشد.

Related Projects

توجه!

 

آیا شما هم در مورد اینکه قفل درب منزل شما یا هر یک از اتاقهای آپارتمان تان قابلیت تغییر به دربی هوشمند را دارد مردد هستید

 

سازنده عزیز،به دنبال بهترین قفل برای پروژه های ساختمانی خود هستید؟