تهران، میدان فاطمی، هشت بهشت، پلاک 25، واحد 8
شنبه- چهارشنبه 09:00-16:00
09123223324

درباره ما

ویژن های ما

وی لاک طیف کاملی از محصولات سخت‌افزاری سازگار را ارائه می‌دهد که از میان آن‌ها می‌توان یک بسته درب موفق را با اطمینان کامل انتخاب کرد.طیف وسیعی از سخت افزار درب را ما به دلیل استحکام و تطبیق‌پذیری آن انتخاب کرده‌ایم.

اهداف ما

هدف ما ارائه سیستم‌های قفل با امنیت بالا و پشتیبانی و ارائه به خدمات مشتری برای ایجاد داشتن احساس یک عمر ایمنی است. سرویس عالی، نصب بسیار حرفه ایی، ارائه توضیحات و آموزش برای بکار گیری صحیح و سهولت استفاده توام با امنیت فول العاده و بروز در حد استاندارادهای جهانی

هتل ها

علاوه برا انواع قفل و دستگیره های هوشمند که بسیار مناسب برای انواع درب ها و کاربردهاست ، طیف ارزشمند و جالبی از قفل با هدف استفاده مجموعه های اقامتی، هتل ها ارائه شده که تا این عزیران هم امکان خدمات دهی بیشتری داشته باشند و هم از امنیت بالاتری برای خود و مشتریانشان بهره ببرند.

تطابق پذیری

درب های  قدیمی ، درب های با یک زبانه و دربهای چوبی بخصوص درب های اتاق های داخلی ساختمان، ادارات یا مجموعه را به سادگی می توان مجهز به انواع قفل ها و دستگیره های دیجیتال نمود.

ما با داشتن تیمی مجرب و اگاه با شما مشاوره کرده و پس از دریافت اطلاعات شما متناسب با نیازتان محصول مناسبتان را به شما ارائه می دهیم.

با ارسال عکس و ویدئو از درب ساختمان و دربهای داخلی با توجه با پارامترهای همچون رنگ و شکیل بودن بهترن قفل را به شما معرفی می کنیم

وی لاک!

برندی جهانی در حوزه قفل های هوشمند و دیجیتالی که نسل جدیدی از این دستگیره ها را به بازار ابزار و یراق معرفی می کند