تهران، میدان فاطمی، هشت بهشت، پلاک 25، واحد 8
شنبه- چهارشنبه 09:00-16:00
09123223324

قفل‌ های هتلی

دستگیره دیجیتال وی لاک > قفل‌ های هتلی

با توجه به افزایش چشم‌گیر تولیدکنندگان قفل‌ های هتلی و دستگیره هتلی دیجیتال کارتی RFID و دیگر امکانات منحصر به فرد این نوع قفل‌ها، باعث شده است که استفاده از قفل‌های هتلی هوشمند روز به‌ روز بیشتر شود به‌گونه‌ای که می‌توان با قاطعیت گفت اکثر هتل‌ها و استراحتگاه‌ها از قفل‌های کارتی استفاده می‌نمایند. همچنین این نوع قفل‌ها را می‌توان از راه دور و توسط تلفن همراه کنترل نمود.

به‌طوری که در بسیاری از هتل‌های بزرگ جهان، مهمانان VIP، علاوه برداشتن کارت اشتراک جهت باز نمودن درب اتاق، نرم‌افزار مخصوص کنترل قفل هتلی را نیز بر روی گوشی خود داشته و بلافاصله پس از رزرو اتاق در آن هتل، دسترسی به قفل به تلفن همراه آن شخص ارسال و با فعال شدن نرم‌افزار می‌توانند به‌راحتی از راه دور ورود و خروج اتاق خود را کنترل نمایند.

اگرچه هزینه اولیه خرید قفل کارتی هتلی مقداری بالاست، اما نسبت به قفل‌های مکانیکی و معمولی هزینه‌های نگهداری بسیار پایینی دارد به‌طوری که با گذشت چند سال، هزینه‌های نگهداری قفل‌های مکانیکی بیشتر از هزینه خرید این نوع قفل‌ها شده و امنیت آن به‌شدت کاهش می‌یابد. بنابراین استفاده از قفل هتلی دیجیتال علاوه بر سریع‌ترین و آسان‌ترین راه برای دسترسی به اتاق مسافران، موجب کاهش هزینه نگهداری و عمر بیشتر خواهد داشت.

قفل‌های دیجیتال هتلی، راهکاری آسان برای راحتی مسافران برای ورود به اتاق در هتل می‌باشد که به‌وسیله نرم افزارهای مخصوص قفل هتلی دیجیتال مسافران یا میهمانان می‌توانند از آن استفاده کنند.

قفل های کارتی هتلی علاوه بر امنیت بینظیر، دارای طراحی زیبا و لوکس میباشند که این زیبایی در جذب گردشگران و میهمانان کمک بسیاری میکند. همچنین کار کردن با قفل های هتلی بسیار آسانتر از کار کردن با قفل های کلیدی است که این ویژگی های شگفت انگیز باعث افزایش محبوبیت قفل های هوشمند هتلی در میان هتلداران شده است.

قیمت قفل کارتی هتلی به طور کلی بر اساس عوامل مختلفی تعیین میشود که از اصلی‌ترین این عوامل میتوان به تکنولوژی های به کار رفته در تولید قفل، جنس بدنه قفل، طراحی آن و امکاناتی که قفل در اختیار کاربر قرار میدهد، اشاره نمود.

قفل های کلیدی بسیار آسیب پذیر هستند و با اعمال فشار به راحتی میشکنند. همچنین به دلیل اینکه این قفل ها از طریق کلید باز میشوند و هر آن امکان دارد این کلیدها گم شوند و در اختیار افراد ناشناس قرار گیرند که با این اتفاق امنیت اتاق ها به طور جدی با مشکل روبرو میشود.

به همین دلایل، تولید کنندگان قفل، به فکر تولید قفل هوشمند افتادند که امنیت بالایی دارند و تنها توسط افراد مجاز قابل بازگشایی هستند. قفل های کارتی هتلی دارای انواع مختلفی است که برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به فروشگاه وی لاک مراجعه فرمایید

توجه!

لیست و مشخصات فنی قفل های هتلی در بخش فروشگاه موجود می باشد، برای اطلاع از آخرین قیمت و تغییرات احتمالی با ما تماس بگیرید

به دنبال خرید بهترین قفل برای هتل خود هستید؟