تهران، میدان فاطمی، هشت بهشت، پلاک 25، واحد 8
شنبه- چهارشنبه 09:00-16:00
09123223324

قفل دربهای سکوریت

دستگیره دیجیتال وی لاک > قفل دربهای سکوریت
قفل دربهای سکوریت

درب شیشه ای از جنس شیشه سکوریت و یا لمینت می باشد ، این شیشه ها مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار دارند از این جهت ایمنی را به طور کامل حفظ می کنند از طرفی درب های شیشه سکوریت با توجه به طول عمر بالایی که دارند ،  قابلیت استفاده در هر مکانی را دارند در صورتیکه این محدودیت برای درب های چوبی و فلزی وجود دارد.درب های چوبی و فلزی در اماکن مرطوب همچون سرویس بهداشتی و حمام بعد از مدتی دچار پوسیدگی و زنگ زدگی خواهند شد در صورتیکه درب شیشه ای نه زنگ زده و نه می پوسد به همین دلیل اغلب در چنین اماکنی توصیه می شود از درب شیشه و قفل دربهای سکوریت استفاده شود

برای نصب قفل امکان سوراخ کاری درب‌های شیشه سکوریت براحتی امکان‌پذیر نمی‌باشد. بنابراین توصیه ما این است که طبق شابلونی که در معمولا در جعبه قفل خریداری شده موجود می‌باشد، اندازه‌ها به کارخانه جهت سوراخ کردن شیشه فرستاده شود. در غیر این صورت برای نصب قفل دیجیتال شیشه سکوریت مجبور به استفاده از چسب می‌باشید.قفل دربهای سکوریت ما دارای طراحی لوکس است که بسیاری از ویژگی های برجسته را به همراه دارد.

3 راه برای باز کردن قفل وجود دارد: اثر انگشت ، کد ، کارت

قفل دیجیتال شیشه سکوریت کنترل همانند دیگر قفل‌های دیجیتالی دسترسی بدون کلید را برای تمام شیشه ها فراهم می کند. در این نوع قفل نیز دسترسی از طریق رمز، کارت و حتی اثر انگشت برای اشخاص فراهم است. از این رو امنیت بالایی را برای ساختمان به همراه خواهد داشت.قفل درب شیشه ای سکوریت دیجیتالی به سیستم ضد سرقت و اعلان حریق نیز مجهز است که این سیستم‌ها به امنیت بیشتر ساختمان کمک خواهند نمود. در صورتی که شخصی در تلاش برای ورود غیر قانونی و از کار انداختن قفل باشد، آلارم قفل به صدا در خواهد آمد. همچنین در صورت بروز آتش سوزی در ساختمان قفل به صدا در می‌آید و صاحب ملک را از بروز آتش آگاه می‌سازد.

قفل دیجیتال شیشه سکوریت همانطور که از نام آن پیداست، قفل هوشمند ای است که بر روی درب‌های شیشه‌ای نصب می‌شود. باید توجه داشته باشید که بدلیل ضخامت بالای شیشه سکوریت، مقاومت بالای آن در برابر ضربه، تمامی قفل‌ها قابلیت نصب بر روی آن را دارا نمی‌باشند. اما بدلیل اینکه قفل درب سکوریت مخصوص درب‌های شیشه سکوریت ساخته و عرضه شده‌اند، دیگر نگرانی در باب عدم نصب آن بر روی شیشه را ندارید.

Related Projects

توجه!

درب شیشه ای یا سکوریت دارید، اما مطمئن به استفاده از قفل های هوشمند نیست و اینکه آیا تعویض آن با قفل دربهای سکوریت های به نفع شماست؟

به دنبال بهترین قفل دربهای سکوریت برای ساختمان خود هستید؟